Wat doen we tijdens deze crisis?

Maandag 6 april om 15:08 uur

Redactie

nieuws

Het is al weer de derde week dat we thuis mogen blijven en dus onze vrije tijd anders moeten invullen dan bowls spelen. Laten we hopen dat we snel weer een balletje kunnen rollen.

Wat doen onze leden tijdens deze crisis? We hebben een Almerebowlsclub whats'app groep met de leden en daarin houden we tijdens deze crisis onderling contact. En vaak met een leuke foto er bij met onze bezigheden.
Daarnaast komt er vanuit de NIOBB veel informatie die we doorsturen zodat we niet alleen leesvoer hebben, maar ook geÔnformeerd blijven over alles binnen de bowlswereld en natuurlijk de situaties met betrekking tot de coronavirus. Info vanuit World Bowls, Nederlandsport, Gemeente Almere, NOC*NSF etc. voldoende leesvoer dus.

Hieronder de link van het World Bowls Magazine zodat je weer even je tijd kunt vullen.

WB-Magazine

Almere Bowls Club > Nieuws > Wat doen we tijdens deze crisis?

v.2.110701 © 2004 - 2018 Almere Bowls Club - Niets op deze website mag zonder toestemming elders worden gebruikt.