Zeer geslaagde en gezellige Mengelmoesdag.

Woensdag 8 juni om 21:00 uur

Jan Reinders

Zaterdag 25 juni werd de eerste Mengelmoesdag georganiseerd. Leden van verschillende speelsessies ontmoeten elkaar op deze dag. Voor veel leden waren er vele nieuwe gezichten. Het ging vandaag niet om het winnen van een pot, maar om elkaar te leren kennen en om samen een gezellige dag te hebben. Het werd dan ook een zeer geslaagde en gezellige dag en de aanwezigen vonden dit zeker voor herhaling vatbaar. Er was bewust voor deze opzet gekozen en niet voor een offici?le wedstrijd. De nieuwe leden konden veel leren van de spelers met veel (wedstrijd)ervaring. Door deze opzet was er niet vooraf gekozen voor spelen in clubkleding. Tot grote verbazing van iedereen kwam het bestuur in vrijetijdskleding en bijna alle leden in clubkleding, groen/wit. Het bestuur was uiteraard zeer verheugd dat iedereen in clubkleding kwam opdagen. Uiteraard voelden de bestuursleden zich niet op hun gemak, want die zijn toch echt heel erg bezig geweest om onze clubkleding te promoten. De voorzitter verzekerde iedereen dat de volgende Mengelmoesdag een offici?le status krijgt en dat het bestuur dan zeker ook in clubkleding speelt.
Tijdens de twee wedstrijden door werd Guurtje Ros met een bloemetje ge?erd vanwege haar eerste plaats op het NK-mixpairs met Michel Weerdenburg. Voor Guurtje uiteraard leuk omdat er veel leden aanwezig waren. Er komt dus zeker een volgende Mengelmoesdag (uiteraard is dan ook het bestuur in clubkleding)
Voor de fotos klik hier

Almere Bowls Club > Nieuws > Zeer geslaagde en gezellige Mengelmoesdag.

v.2.110701 © 2004 - 2018 Almere Bowls Club - Niets op deze website mag zonder toestemming elders worden gebruikt.